Wyświetlenia strony

niedziela, 10 lipca 2011

Jak walczyć z trądzikiem ?

Wiele nastolatek ma problem z trądzikiem. Oto kilka rad na temat trądziku.

•Nie wyciskaj!- Jak będziesz miała już dwadzieścia pare lat będziesz miała dołki. Nie fajnie to wygląda. Nie polecam !

•Jeśli się go chcesz pozbyć używaj maści i past.-Na przykład: pastę cytrynową Acne-Derm lub maści SKINOREN.

•Myj twarz często.- Po każdym wysiłku fizycznym myj dokładnie twarz oraz ręce.

•Nie dotykaj twarzy brudnymi rękami. – Wiesz że każde dotknięcie twarzy ręką powoduje że dostają się tam bakterie.



Do zobaczenia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz