Wiele nastolatek ma problem z trądzikiem. Oto kilka rad na temat trądziku.
•Nie wyciskaj!- Jak będziesz miała już dwadzieścia pare lat będziesz miała dołki. Nie fajnie to wygląda. Nie polecam !
•Jeśli się go chcesz pozbyć używaj maści i past.-Na przykład: pastę cytrynową Acne-Derm lub maści SKINOREN.
•Myj twarz często.- Po każdym wysiłku fizycznym myj dokładnie twarz oraz ręce.
•Nie dotykaj twarzy brudnymi rękami. – Wiesz że każde dotknięcie twarzy ręką powoduje że dostają się tam bakterie.
Do zobaczenia.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz