Hej kochani ! ♥
Tu ja - Klaudia . Przepraszam, że tak dłuuugo mnie nie było. Przepraszam Was za to bardzo, obiecuję że się poprawię. :)
Niestety, mam drobny problem.. To znaczy piszę ze swojego starego konta..
Natalka ! Jeśli to czytasz, Napisz do mnie na gg : 47141052 LUB napisz na mail'a : zozoleeq@gmail.com
Okey, dzięki za uwagę. Do zoba ! :*
Sprawy nastolatek.
Wyświetlenia strony
piątek, 28 czerwca 2013
środa, 4 lipca 2012
Hej :)
Tak długo nasz blog nie był aktywny więc pomyślałam , aby dodać jakąś notkę :) Akurat dzisiaj jest środa :D hehe trzeba trzymać się planu ;*
Dzisiaj chcę wam zdradzić przepis na peeling kawowy :)
a więc tak :D przygotuj :
Powodzenia :D
Dzisiaj chcę wam zdradzić przepis na peeling kawowy :)
a więc tak :D przygotuj :
- miseczkę
- kawę byle jaka ale żeby była zmielona :)
- sól
- łyżkę
Powodzenia :D
poniedziałek, 14 listopada 2011
Wiesz jak pisać '' mraśnie '' ?
Fragment wywiadu ze zwykłym internautom :
K- Klaudia
I - Internauta
______________________________
K :Dzień Dobry jestem Klaudia , jestem jedną z kilku reporterów bloga " Sprawy Nastolatek '' Dziś będę rozmawiać a właściwie pisać z jednym z internautów przeciętnego portalu internetowego . Zadam mu kilka pytań.
I : Cześć wszystkim , jestem przygotowany.
K: Więc, pewnie wiesz co to znaczy pisać '' mraśnie " ?
I : Jak ??? jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim wyrazem.
K : Jak to ? . Jak nie wiesz to już mówię .
Mraśnie to jedna z czcionek internetowych.
I : O wielkie halo . Czcionka ??? ipo po ta cała afera ? ...
K : Nie do końca, ona jest jedyna. Nie znajdziesz jej w World Pedzie ani w niczym innym
I : Ahaaa i co jeszcze ?
K : Używając tej czcionki możesz poprawić estetyczność twojego pisma internautowego .
I : Aha zacznę to używać . Ale ja ? Przecież nie ma takich literek na klawiaturze.
K : może i nie ma, ale jest strona internetowa , dzięki której można tak pisać to Kliknij tutaj .
I : Rozumiem, to jest super.
K : Też tak myślę . A więc do cześć i do następnego razu.
I : Dzięki że mi to powiedziałaś . Jesteś wielka .Siemka .
________________________________________________
Po przeczytaniu tego dialogu . Już pewnie wiesz co to znaczy .
Lecz jeśli masz wątpliwości napisz
E-mail :claudesa-claudes@gmail.com
Czekam.
_______________________________________________
A i jeszcze bym zapomniała mraśnie piszemy np.
Siemka słonko - ѕιємкα ѕłσηкσ
Kocham cię - кσ¢нαм ¢ιę
Jesteś kochana - נєѕтєś кσ¢нαηα .
Pewnie już wiesz co to znaczy słowo '' mraśnie '' ?
Nie wiesz ???
O to musisz się dowiedzieć :)
Kilka dni spędziłam na odszyfrowaniu tego słowa . Wszystko dla was :*
A więc słowo ''mraśnie'' to po prostu czcionka
piątek, 14 października 2011
Top kopertówka
Siemka to jaaaaa Klaudia :) Dobrze wiem że cała nasza grupa nie buła w tycz dniach czy miesiącach aktywna
:(
Ale od dzisiaj będę dodawać posty zgodnie z planem:)
Nie wiem czy inne dziewczyn zrobią to samo?. Ale ja na pewno TAAAAK :] . Mamy już bardzo dużo zaległości i to wiem no ale trudno każdy pewnie ma jakieś powody może to być albo nauka, albo wycieczka, szlaban, ale większość nie dodawania postów to pewnie LENISTWO :) . No ale każdy nie musi byś idealny :) . Mam dziś do opublikowania bardzo fajny temat związany z modą a tak właściwie to KOPERTÓWKA :).
Kopertówka- Pewnie każdy wie co to jest :) Kopertówka to ostatni krzyk mody w Polsce w tym roku :)
Są różne rodzaje kopertówek:
-Kopertówka Versace

- Kopertówki Nicole Richie

- Neonowe Kopertówki - Christopher Kane


:(
Ale od dzisiaj będę dodawać posty zgodnie z planem:)
Nie wiem czy inne dziewczyn zrobią to samo?. Ale ja na pewno TAAAAK :] . Mamy już bardzo dużo zaległości i to wiem no ale trudno każdy pewnie ma jakieś powody może to być albo nauka, albo wycieczka, szlaban, ale większość nie dodawania postów to pewnie LENISTWO :) . No ale każdy nie musi byś idealny :) . Mam dziś do opublikowania bardzo fajny temat związany z modą a tak właściwie to KOPERTÓWKA :).
Kopertówka- Pewnie każdy wie co to jest :) Kopertówka to ostatni krzyk mody w Polsce w tym roku :)
Są różne rodzaje kopertówek:
-Kopertówka Versace
- Kopertówki Nicole Richie
- Neonowe Kopertówki - Christopher Kane
- Kopertówki Alexander McQueen
...
Tych kopertówek są miliony, lecz najbardziej popularną jest
Torebka listonoszka
I jak sie wam one podobają? Którą byście kupiły???
czwartek, 8 września 2011
Zwolnienie.
Bardzo mi przykro drodzy internałci czytający naszego bloga.
Informujemy że Klaudia przestanie pisać posty , do 2 tygodni, z powodu wyjazdu na Zieloną Szkołe do Wisły.
Pozdrawiam <3 KLAUDIA
Informujemy że Klaudia przestanie pisać posty , do 2 tygodni, z powodu wyjazdu na Zieloną Szkołe do Wisły.
Pozdrawiam <3 KLAUDIA
czwartek, 4 sierpnia 2011
Potrzebujesz:
- Płatki kosmetyczne,
- Zmywacz,
- Pilniczek do paznokci,
- Drewniane pałeczki do skórek,
- Krem do usuwania skórek,
- Krem do rąk i paznokci,
- Lakier do paznokci,
- Odżywkę do paznokci,
- Przybory do paznokci,
- Patyczki kosmetyczne,
- Miseczkę z ciepłą wodą i mydłem.
krok 1
Zmyj dokładnie lakier do paznokci.
krok 2
Pilnikiem nadaj paznokciom pożądany kształt, pamiętając że piłujemy je tylko w jedną stronę. Unikaj piłowania tam i z powrotem.
krok 3
Włóż dłonie do wody z mydłem i pomocz je około 10-15 minut. Wytrzyj do sucha.
krok 4
Odsuń skórki za pomocą drewnianej pałeczki. Jeśli skórki są twarde, użyj kremu do ich usuwania.
krok 5
Nałóż lakier bazowy, podkładowy.
krok 6
Nałóż lakier do paznokci. Wszelkie zabrudzenia usuwaj patyczkiem kosmetycznym moczonym w zmywaczu lub za pomocą specjalnego korektora do paznokci.
krok 7
Na wysuszona warstwę lakieru nałóż drugą. Odczekaj aż wyschnie.
krok 8
Nałóż warstwę bezbarwnego lakieru, który utrwali wcześniej położone warstwy.
krok 9
Nałóż na dłonie krem i dokładnie go wmasuj. Jeżeli masz bardzo suche dłonie użyj kremu dobrze nawilżającego.
Subskrybuj:
Posty (Atom)