Wyświetlenia strony

piątek, 28 czerwca 2013

...

Hej kochani ! 

Tu ja - Klaudia . Przepraszam, że tak dłuuugo mnie nie było. Przepraszam Was za to bardzo, obiecuję że się poprawię. :)
Niestety, mam drobny problem.. To znaczy piszę ze swojego starego konta..

Natalka ! Jeśli to czytasz, Napisz do mnie na gg : 47141052 LUB napisz na mail'a : zozoleeq@gmail.com

Okey, dzięki za uwagę. Do zoba ! :*

środa, 4 lipca 2012

Hej :)

Tak długo nasz blog nie był aktywny więc pomyślałam , aby dodać jakąś notkę :) Akurat dzisiaj jest środa :D hehe trzeba trzymać się planu ;*
 Dzisiaj chcę wam zdradzić przepis na peeling kawowy :)
a więc tak :D przygotuj :

  • miseczkę 
  • kawę byle jaka ale żeby była zmielona :)
  • sól 
  • łyżkę
Do miseczki wsypujemy 3 łyżki kawy ( o ile chcemy tylko na dłonie, a jak chcemy na większe części ciała to dajemy ok 5 łyżek kawy ), dodajemy 1.5 łyżki soli i zalewamy wodą :) . i peeling gotowy. A jeżeli sól jest dla was za mocna to dajcie jej mniej :)
Powodzenia :D

poniedziałek, 14 listopada 2011

Wiesz jak pisać '' mraśnie '' ?

Fragment wywiadu ze zwykłym internautom :
K- Klaudia
I - Internauta
______________________________
K :Dzień Dobry jestem Klaudia , jestem jedną z kilku reporterów bloga " Sprawy Nastolatek '' Dziś będę rozmawiać a właściwie pisać z jednym z internautów przeciętnego portalu internetowego . Zadam mu kilka pytań.
I : Cześć wszystkim , jestem przygotowany.
K: Więc, pewnie wiesz co to znaczy pisać '' mraśnie " ?
I : Jak ??? jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim wyrazem.
K : Jak to ? . Jak nie wiesz to już mówię .
Mraśnie to jedna z czcionek internetowych.
I : O wielkie halo . Czcionka ??? ipo po ta cała afera  ? ...
K : Nie do końca, ona jest jedyna. Nie znajdziesz jej w World Pedzie ani w niczym innym
I : Ahaaa i co jeszcze ?
K : Używając tej czcionki możesz poprawić estetyczność twojego pisma internautowego .
I : Aha zacznę to używać . Ale ja ? Przecież nie ma takich literek na klawiaturze.
K : może i nie ma, ale jest strona internetowa , dzięki której można tak pisać to Kliknij tutaj .
I : Rozumiem, to jest super.
K : Też tak myślę . A więc do cześć i do następnego razu.
I : Dzięki że mi to powiedziałaś . Jesteś wielka .Siemka .
________________________________________________

Po przeczytaniu tego dialogu . Już pewnie wiesz co to znaczy .

Lecz jeśli masz wątpliwości napisz 

E-mail :claudesa-claudes@gmail.com

Czekam.

_______________________________________________

A i jeszcze bym zapomniała mraśnie piszemy np.

Siemka słonko - ѕιємкα ѕłσηкσ 

Kocham cię - кσ¢нαм ¢ιę

Jesteś kochana  - נєѕтєś кσ¢нαηα .
Pewnie już wiesz co to znaczy słowo '' mraśnie '' ?
Nie wiesz ???
O to musisz się dowiedzieć :)
Kilka dni spędziłam na odszyfrowaniu tego słowa . Wszystko dla was :*
A więc słowo ''mraśnie'' to po prostu czcionka

piątek, 14 października 2011

Od Natalii: Cieszę się że Klaudia wróciła.... Ja też jestem !! łii Klaudia napisz na gg:

Top kopertówka

Siemka to jaaaaa Klaudia :) Dobrze wiem że cała nasza grupa nie buła w tycz dniach czy miesiącach aktywna
:(
Ale od dzisiaj będę dodawać posty zgodnie z planem:)
Nie wiem czy inne dziewczyn zrobią to samo?. Ale ja na pewno TAAAAK :] . Mamy już bardzo dużo zaległości i to wiem no ale trudno każdy pewnie ma jakieś powody może to być albo nauka, albo wycieczka, szlaban, ale większość nie dodawania postów to pewnie LENISTWO :) . No ale każdy nie musi byś idealny :) . Mam dziś do opublikowania bardzo fajny temat związany z modą a tak  właściwie to KOPERTÓWKA :). 


Kopertówka- Pewnie każdy wie co to jest   :) Kopertówka to ostatni krzyk mody w Polsce w tym roku :)
Są różne rodzaje kopertówek:
-Kopertówka Versace
Kopertówka Versace

- Kopertówki Nicole Richie



- Neonowe Kopertówki - Christopher Kane


- Kopertówki Alexander McQueen


...

Tych kopertówek są miliony, lecz najbardziej popularną jest

Torebka listonoszka
bigiel zamsz.jpg


I jak sie wam one podobają? Którą byście kupiły???

czwartek, 8 września 2011

Zwolnienie.

Bardzo mi przykro drodzy internałci czytający naszego bloga.

Informujemy że Klaudia przestanie pisać posty , do 2 tygodni, z powodu wyjazdu na Zieloną Szkołe do Wisły.

Pozdrawiam <3 KLAUDIA

czwartek, 4 sierpnia 2011

Potrzebujesz:
  • Płatki kosmetyczne,
  • Zmywacz,
  • Pilniczek do paznokci,
  • Drewniane pałeczki do skórek,
  • Krem do usuwania skórek,
  • Krem do rąk i paznokci,
  • Lakier do paznokci,
  • Odżywkę do paznokci,
  • Przybory do paznokci,
  • Patyczki kosmetyczne,
  • Miseczkę z ciepłą wodą i mydłem.
krok 1
Zmyj dokładnie lakier do paznokci.
krok 2
Pilnikiem nadaj paznokciom pożądany kształt, pamiętając że piłujemy je tylko w jedną stronę. Unikaj piłowania tam i z powrotem.
krok 3
Włóż dłonie do wody z mydłem i pomocz je około 10-15 minut. Wytrzyj do sucha.
krok 4
Odsuń skórki za pomocą drewnianej pałeczki. Jeśli skórki są twarde, użyj kremu do ich usuwania.
krok 5
Nałóż lakier bazowy, podkładowy.
krok 6
Nałóż lakier do paznokci. Wszelkie zabrudzenia usuwaj patyczkiem kosmetycznym moczonym w zmywaczu lub za pomocą specjalnego korektora do paznokci.
krok 7
Na wysuszona warstwę lakieru nałóż drugą. Odczekaj aż wyschnie.
krok 8
Nałóż warstwę bezbarwnego lakieru, który utrwali wcześniej położone warstwy.
krok 9
Nałóż na dłonie krem i dokładnie go wmasuj. Jeżeli masz bardzo suche dłonie użyj kremu dobrze nawilżającego.