Wyświetlenia strony

poniedziałek, 14 listopada 2011

Wiesz jak pisać '' mraśnie '' ?

Fragment wywiadu ze zwykłym internautom :
K- Klaudia
I - Internauta
______________________________
K :Dzień Dobry jestem Klaudia , jestem jedną z kilku reporterów bloga " Sprawy Nastolatek '' Dziś będę rozmawiać a właściwie pisać z jednym z internautów przeciętnego portalu internetowego . Zadam mu kilka pytań.
I : Cześć wszystkim , jestem przygotowany.
K: Więc, pewnie wiesz co to znaczy pisać '' mraśnie " ?
I : Jak ??? jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim wyrazem.
K : Jak to ? . Jak nie wiesz to już mówię .
Mraśnie to jedna z czcionek internetowych.
I : O wielkie halo . Czcionka ??? ipo po ta cała afera  ? ...
K : Nie do końca, ona jest jedyna. Nie znajdziesz jej w World Pedzie ani w niczym innym
I : Ahaaa i co jeszcze ?
K : Używając tej czcionki możesz poprawić estetyczność twojego pisma internautowego .
I : Aha zacznę to używać . Ale ja ? Przecież nie ma takich literek na klawiaturze.
K : może i nie ma, ale jest strona internetowa , dzięki której można tak pisać to Kliknij tutaj .
I : Rozumiem, to jest super.
K : Też tak myślę . A więc do cześć i do następnego razu.
I : Dzięki że mi to powiedziałaś . Jesteś wielka .Siemka .
________________________________________________

Po przeczytaniu tego dialogu . Już pewnie wiesz co to znaczy .

Lecz jeśli masz wątpliwości napisz 

E-mail :claudesa-claudes@gmail.com

Czekam.

_______________________________________________

A i jeszcze bym zapomniała mraśnie piszemy np.

Siemka słonko - ѕιємкα ѕłσηкσ 

Kocham cię - кσ¢нαм ¢ιę

Jesteś kochana  - נєѕтєś кσ¢нαηα .
Pewnie już wiesz co to znaczy słowo '' mraśnie '' ?
Nie wiesz ???
O to musisz się dowiedzieć :)
Kilka dni spędziłam na odszyfrowaniu tego słowa . Wszystko dla was :*
A więc słowo ''mraśnie'' to po prostu czcionka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz