Tak długo nasz blog nie był aktywny więc pomyślałam , aby dodać jakąś notkę :) Akurat dzisiaj jest środa :D hehe trzeba trzymać się planu ;*
Dzisiaj chcę wam zdradzić przepis na peeling kawowy :)
a więc tak :D przygotuj :
- miseczkę
- kawę byle jaka ale żeby była zmielona :)
- sól
- łyżkę
Do miseczki wsypujemy 3 łyżki kawy ( o ile chcemy tylko na dłonie, a jak chcemy na większe części ciała to dajemy ok 5 łyżek kawy ), dodajemy 1.5 łyżki soli i zalewamy wodą :) . i peeling gotowy. A jeżeli sól jest dla was za mocna to dajcie jej mniej :)
Powodzenia :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz