Wyświetlenia strony

czwartek, 8 września 2011

Zwolnienie.

Bardzo mi przykro drodzy internałci czytający naszego bloga.

Informujemy że Klaudia przestanie pisać posty , do 2 tygodni, z powodu wyjazdu na Zieloną Szkołe do Wisły.

Pozdrawiam <3 KLAUDIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz