Sprawy nastolatek.
Wyświetlenia strony
czwartek, 8 września 2011
Zwolnienie.
Bardzo mi przykro drodzy internałci czytający naszego bloga.
Informujemy że Klaudia przestanie pisać posty , do 2 tygodni, z powodu wyjazdu na Zieloną Szkołe do Wisły.
Pozdrawiam <3 KLAUDIA
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz