Wyświetlenia strony

niedziela, 31 lipca 2011

Jak zrobić tzw. mewę na oku ?

Dzisiaj powiem wam jak zrobić mewę na oku. Czarna kreska oznacza tam gdzie mamy rysować. Więc zaczynamy :

1.Na początku zmywamy makijaż poprzedni.
2.Następnie szykujemy sobie kredkę czarną i lusterko.
3.Rysujemy na górnej powiece kreskę blisko rzęs zaczynając od środka ciągnąć w stronę przeciwną od nosa.

4.Wydłużamy do góry kredką.

5.Następnie rysujemy dalszy ciąg i wypełniamy braki.

Gotowe !

Ps. W rzeczywistości wygląda to inaczej. Ponieważ ja to robiłam w PhotoScape.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz