Wyświetlenia strony

sobota, 9 lipca 2011

Powitanie.

Cześć!


Założyłyśmy tego bloga pt.:"Sprawy nastolatek" Są 4 autorki tego blogga. Oto one:


Imię:Natalia
Rola administratora.
O sobie:Mam na imię Natalia. Lubię jeździć na rolkach, a także tańczyć. Moje ulubione kolory to zielony i niebieski.


Imię:Patrycja
Rola moderatora.
O sobie:Mam na imię Patrycja. Uwielbiam tańczyć. Mam nawet swój zespół taneczny. Lubię także rysować. Nieźle mi to idzie.


Imię:Klaudia
Rola moderatora.
O sobie:Mam na imię Klaudia. Lubię pomagać innym, śpiewać oraz tańczyć.


Imię:Karolina
Rola moderatora.
O sobie:Mam na imię Karolina. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki i czytać czasopisma <33


Myślę że nasze bloggowanie wam się spodoba.


Wings up ♥ Trzymajcie się. Cześć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz