Wyświetlenia strony

sobota, 16 lipca 2011

Makijaż na imprezkę ;pp

1.Nałóż na powiekę dowolną bazę pod makijaż.


2.Obrysyj tylko dolną powiekę kredką do oczu najlepiej (czarną)


3.Na powiekę nałóż cień o jaskrawym kolorze np.(zielony,pomarańczowy)


4.W kąciku powieki nanieś trochę szarego koloru.


5.Nanieś żółty kolor cieniu na zielony i go delikatnie rozmieszaj.


6.Wytuszyj dokładnie rzęsy na górnej i dolnej powiece.


7.Na policzki nanieś delikatny róż a na usta błyszczyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz