Wyświetlenia strony

czwartek, 14 lipca 2011

Opalanie się ♥

 Słońce mocno grzeje. Postanowiłam dodać notkę o właściwym opalaniu się. Więc zaczynamy.


Wszyscy wiedzą, że najlepiej się opali gdy jesteś w ruchu, w wodzie.Proponuje wybrać się na basen, nie leżeć tylko na leżaku ale i wejść do basenu. Popływać, porzucać piłką wodną. Wtedy kiedy jesteś cała mokra, słońce szybciej Cię chwyta co powoduje, że szybciej się opalasz.Kiedy już będziesz bez sił, idź się połóż na leżaku, poczytać jakąś książkę albo posłuchać muzyki. Oczywiście miej okulary przeciwsłoneczne i kapelusz !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz