Cześć. Nie wiecie jak pomalować paznokcie żeby nie byli tylko jednego koloru ? Ja mam kilka pomysłów jak można je pomalować ! Więc zaczynamy.
1.Manicure czarny + biały brokatowy.
Malujemy paznokcie na czarno. Gdy już wyschną malujemy białym brokatowym.
2.Manicure Francuski.
Malujemy końcówki paznokci na biało. Następnie dla utrzymania efektu malujemy bezbarwnym.
3.Manicure z naklejkami na paznokcie.
Malujemy jakimkolwiek lakierem. Następnie przyklejamy naklejki. Dla utrzymania efektu malujemy bezbarwnym.
To są tylko 3 pomysły. Jak coś jeszcze wymyślę to dopiszę <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz