Wyświetlenia strony

niedziela, 24 lipca 2011

Malowanie paznokci.

Cześć. Nie wiecie jak pomalować paznokcie żeby nie byli tylko jednego koloru ? Ja mam kilka pomysłów jak można je pomalować ! Więc zaczynamy.


1.Manicure czarny + biały brokatowy.


Malujemy paznokcie na czarno. Gdy już wyschną malujemy białym brokatowym.




2.Manicure Francuski.


Malujemy końcówki paznokci na biało. Następnie dla utrzymania efektu malujemy bezbarwnym.




3.Manicure z naklejkami na paznokcie.


Malujemy jakimkolwiek lakierem. Następnie przyklejamy naklejki. Dla utrzymania efektu malujemy bezbarwnym.




To są tylko 3 pomysły. Jak coś jeszcze wymyślę to dopiszę <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz