Martyna 13 lat.
•Witam.
•Witam ;)
•Jak ubierasz się na co dzień w słoneczne dni?
•Na co dzień lubię być ubrana na luzie np. jakieś krótkie spodenki, bluzka na ramiączkach, klapki-japonki albo sandały. Nie zapominając o dobrze dobranej biżuterii.
•Jak często malujesz się w lecie ?
•Na dyskotekę, czy jakąś uroczystość lekko przypudruje nosek, tuszuje rzęsy i smaruje usta błyszczykiem. Na zwykłe dni lekko pudruje twarz.
•Na jako w lecie malujesz paznokcie ?
•W lecie lubię malować paznokcie na żywe kolory np. pastelowy niebieski, żółty, pomarańczowy.
•Czy używanie kosmetyków latem jest zbędne ?
•Zależy na jaką okazję.
•W lecie włosy lubisz związywać czy rozpuszczone ?
•W lecie lubię chodzić w rozpuszczonych, chociaż gdy mi przeszkadzają to związuje je w luźny kucyk.
•Używasz suszarek z ciepłym powietrzem, prostownic lub lokówek ?
•Nie. Bo niszczą mi się włosy po tym.
•Jakiego szamponu do włosów używasz?
•Care & Go
•Jak wyglądają twoje włosy po tym szamponie ?
•Pełne połysku. Są także puszyste.
•Dziękuję za udzielenie wywiadu.
•Bardzo proszę.
•Cześć.
•Cześć.
Kesja 13 lat.
•Witam
•Cześć.
•Jak ubierasz się na co dzień w słoneczne dni?
•Zazwyczaj ubieram się w kolorowe t-shirty, jeansy albo szorty.
•Jak często malujesz się w lecie ?
•To zależy, jak jest ciepło to tylko błyszczyk, bo jak by było tego więcej to wszystko się rozmaże.
•Na jako w lecie malujesz paznokcie ?
•Na odblaskowy różowy, zielony, pomarańczowy, zielony. Każdy paznokieć na inny kolor.
•Czy używanie kosmetyków latem jest zbędne ?
•Nie.
•W lecie włosy lubisz związywać czy rozpuszczone ?
•Związywać.
•Używasz suszarek z ciepłym powietrzem, prostownic lub lokówek ?
•Tak. Ale prostownicę ceramiczną i suszarkę z zimnym powietrzem.
•Jakiego szamponu do włosów używasz?
•Elseve Loreal
•Jak wyglądają twoje włosy po tym szamponie ?
•Gładkie, miękkie i pełne blasku !
•Dziękuję za udzielenie wywiadu.
•Proszę bardzo.
•Cześć.
•Cześć.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz