Cześć <33
Po tygodniowym urlopie powracamy ;D Plan lekcji nieco się zmieni, ponieważ Klaudii popsuł się kąp. W związku z tym ja(Natalia) będę dodawała za nią notki na czas nieokreślony. Dzisiaj zastępuję Klaudię więc dodam za nią notkę. ;DD Bayy ;** <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz