Wyświetlenia strony

niedziela, 17 lipca 2011

Zwieszamy nasze blogowanie.

Cześć. W dniach 18,19,20,21,22,23,24 lipca zawieszamy bloga. Powód ? Połowa załogi jedzie na wakacje. 2 osoby notek nie będą dodawali.Myślę że nas rozumiecie. Może jedna czy dwie notki się pojawią ;pp Więc cześć <33 Do zobaczenia za tydzień . ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz